Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Гібриди соняшнику

Іспанці, завезли насіння соняшнику в Європу в 17 столітті, швидше за все не припускали, що з красивого садового квітки він перетвориться на одну з найбільш популярних сільськогосподарських культур, особливо на теренах Східної Європи. Перше промислове виробництво соняшникової олії було розпочато в Російській Імперії в 1850 році. З тих пір соняшник став одним із символів України після калини з її червоними кетягами ягід. Соняшник ― напевно, найуспішніший рід рослин в Україні. Успішний в першу чергу в комерційному плані. У валовому масиві виробництва масляних продуктів соняшник займає 90%, а в структурі площ для сівби ― більше 10%. Враховуючи, що частка рослинництва в сільськогосподарському секторі країни постійно збільшується (а це близько 70% на 2014 рік), то перспективи «соняшникової» фермерства виглядають обнадійливими навіть у період загальноекономічного спаду в країні. Ще один цікавий показник, що демонструє явну перевагу вирощування саме насіння соняшнику: 51 відсоток всієї валового прибутку рослинницького сектора в 2013 році припав на цю рослину.
facebook twitter
Ключ до настільки приголомшуючим даними простий: це, насамперед, універсальність соняшнику як культурної рослини. Універсальність проявляється як в біологічних і господарських показниках, так і в апробаційних і виробничих.
Насіння соняшнику можуть проростати при вкрай низьких температурах і давати сходи вже через 14-16 днів. При цьому питання грунту не стоїть руба, культура досить терпима до різних видів грунту. Наприклад, соняшник успішно вегетирует в каштанових грунтах (південь України), сірих грунтах (розповсюджених в Україні з її лісостеповими зонами) і, природно, що містять високий відсоток гумусу ґрунтах (тобто чорноземи), завдяки яким Україна ще з часів Російської Імперії уславилася житницею Європи .
Незважаючи на славу посухостійкі рослини, соняшник потребує великої кількості вологи. Але слід зазначити, що, завдяки гібридизації та сучасним технологіям цього процесу, використовуваними компанією Південь Агролідер, насіння різних гібридів соняшнику мають відмінні показники у стійкості до відсутності вологи і морфологічні особливості.
Останнє особливо важливо, тому що коренева система ― акведуки для рослинки. У нашому каталозі насіння соняшнику можна ознайомитися з різними показниками.
Від етапу освіти кошики до повного дозрівання споживається найбільше вологи (під 80 відсотків).
Масла культури універсальні і в своєму використанні: медицина, харчова, хімічна промисловості (лакофарбове напрямок). Тому сировина користується високим попитом.