Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Гібриди соняшнику Коссад Семенс (Caussade semences)

На сході та півдні України, недотримання сівозміни призводить до значного поширення шкідливих організмів, що завдають дедалі більшої шкоди посівам соняшника.
Соняшник, як культура не вибаглива до вологи і толерантна до довкілля, користується сьогодні великим попитом в товарному виробництві. Новітні технології генетики при виведенні нових гібридів соняшнику спрямовані на оптимизацію агротехнологій вирощування даної культури, отримання високого потенціалу врожайності, незалежно від зони вирощування. Це в свою чергу, дозволяє даній культурі займати достатньо велику площу в посівах багатоьх країн Європи, зокрема на найбільший частині України.
Одна з головних задач наших селекціонерів полягає в створенні гібридів соняшнику найліпше адаптованих до умов України, з підвищеною стійкістю до хвороб, що надасть можливість отримувати стабільні врожаї з гарантовано високою якістю врожаю.
facebook twitter
Широкий асортимент гібридів соняшника, що запропоновано нашою компанією, дозволяє нам бути присутніми в усіх векторах ринку: соняшник олеїновий, лінолеїновий, стійкий до вовчка (broomrape), лінолеїновий Clearfield (стійкий до імідозолінів). У найближчий час отримають реєстрацію НОВІ гібриди, стійкі до нових рас вовчка та високоолеїнові гібриди CLEARFIELD.
КОССАД СЕМАНС пропонує свою сучасну широку гамму гібридів соняшника товарного призначення, а також гібриди для кондитерської промисловості.