Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Гібриди кукурудзи Caussade semences

Кукурудза ― одна з основних культур в світі, що займає перше місце по посівних площах. У зв’язку зі збільшенням мінливості клімату та нестабільними врожаями пшениці кукурудза викликає все більш зростаючий інтерес із боку споживачів. За останні 20 років вона перетнула кордони «сприятливих» географічних зон, адаптовуючись до нових агрокліматичних умов. Як жодна інша зернова культура кукурудза набуває все більш широкого спектру використання: зерно, біомаса, будівельний матеріал, енергетична і косметична промисловість і т.д. З цих причин кукурудза є культурою, де інвестиції в наукові дослідження мають дуже важливе значення для потреб фермерів, дилерів, дистрибюторів, підприємств і споживачів. Напрями в наукових пошуках беруть до уваги труднощі, з якими стикається фермер: континентальний клімат, розміри площ (від раннього до пізнього) і наливання зерна, вологовіддача, тип зерен, стійкість до хвороб.
facebook twitter