Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Зерносушарки

Зерносушарка являє собою пристрій для стабільної індустріальної обдувки зерна. Основна функція ― сушіння зернових та олійних культур, тобто зниження вологості осушуваного продукту до значень, при яких продукт (зерно) можна безпечно закласти на тривале зберігання, не побоюючись виникнення вогнищ самозігрівання. При правильно підібраному режимі сушки відбувається фізіологічне дозрівання зерна та поліпшення його якості.
Класифікація:
- За принципом сушки: Потокові Процес завантаження, сушки, охолодження, вивантаження відбувається в потоковому режимі. До плюсів даного принципу роботи є зручність при знятті невеликого відсотка вологості за один прохід (до 6%) і сушки великих партій висушуваного продукту (наприклад зерна) в потоковому режимі. До мінусів можна віднести сушку продукту з підвищеної вологості, тому висушуваний продукт доведеться пропускати через сушарку 2-3 рази, а так само тепловтрати і підвищена витрата енергії (палива) на нагрів металоконструкції самої зерносушарки. Крім випадків використання зерносушарок з рекуперацією тепла.
Циклічні Процес завантаження, сушки, охолодження, вивантаження відбувається послідовно (циклічно). До плюсів даного принципу роботи можна віднести універсальність (за один цикл можна зняти як 2% так і 20% вологості) і економічна витрата палива, малі тепловтрати на нагрівання металоконструкції самої зерносушарки. До мінусів можна віднести обмежений обсяг висушуваного продукту за одну сушку (цикл).
- За принципом конструкції: Мобільні сушарки Можуть бути як циклічними так і поточними. Найбільшою популярністю у споживачів користуються циклічні мобільні зерносушарки. Вони дуже зручні у використанні і менш затратні, оскільки не вимагають додаткових будівельних робіт, розробок проектів та кошторисів, отримання безлічі погоджень. Серед різноманіття мобільних зерносушарок, а модельний ряд може досягати від 9 до 102 м / куб за одну сушку, що дозволяє їм змагатися зі своїми стаціонарними побратимами.
Баштові зерносушарки Принцип дії такий же, як у всіх поточних зерносушарок: продукт надходить вологим, а після того, як він пройшов через машину зверху вниз, він виходить сухим і охолодженим. Сушка продукту відбувається за рахунок продувки нагрітим повітрям при проходженні між двома сітчастими циліндрами, які мають вертикальне розташування. Плюсом даної конструкції можна віднести незастреваемость висушуваного продукту, тому відсутні похилі площини (шахти) на яких могло б статися зависання продукту, сушка відбувається між двох вертикальних сітчастих циліндрів, де застрявання продукту практично неможливо .. Конструкція з рекуперацією: все тепло від процесу охолодження зерна захоплюється і надходить у зону нагріву, в результаті дуже ефективною сушки вже підігрітим повітрям виходить значна економія палива на нагрівання повітря. Охолоджуючий зерно повітря приходить від вулиці через нагріте зерно в зоні охолодження і попередньо нагрівається. У даних зерносушилках стінові панелі виконані з перфорованих листів з великою поверхнею випаровування, які піддаються впливу зовнішніх потоків повітря, в порівнянні з іншими сушарками, дозволяючи проходити більшого обсягу повітря в одиницю часу, щоб поглинути і видалити вологу. Стаціонарні баштові сушарки також володіють перевагою, яке дозволяє використовувати висоту для збільшення потужності сушки потужності без збільшення площі на землі (особливо при обмеженому просторі на зерносушильних комплексах).
Модульні сушарки Горизонтальні (або вертикальні) модульні сушарки засновані на принципі поперечної подачі повітря (гарячого і холодного) через шар зерна, що протікає між стінками з перфорованих листів. Модульними або колонковими сушки прийнято називати через конструктивної особливості її компоновки, сушарка складається з модулів і колон (секцій, кількість яких залежить від заявленої споживачем продуктивності агрегату. На ринку представлено безліч виробників подібного типу сушарок, безумовним лідером у застосуванні даної технології є виробники з США. Принцип роботи таких сушок досить простий і полягає в наступному: ― зерно надходить у верхню частину сушарки, де розташований шнек, який розподіляє зерно по всій довжині сушарки та завантажує колони почергово. Можливе виконання сушарки у вигляді круглої вежі з подвійними перфорованими стінками ― в цьому випадку заповнення всієї сушарки відбувається під дією гравітації і верхній шнек відсутня.
Шахтні сушарки Відомі шахтні зерносушарки з декількома сушильними камерами, що працюють послідовно або паралельно з рециркуляцією частини сушимо матеріалу, містять норії з черевиками (приймачами} для подачі сирого зерна в бункер і переміщення рециркулирующим зерна, шнек для випуску висушеного зерна з камер і гоночне пристрій дпя отримання газоповітряної суміші . Якщо судити за часом життєвого циклу цього виробу, то шахтні сушарки безумовні лідери, точніше довгожителі. Більшість шахтних зерносушарок відрізняє висока продуктивність, яка може досягати 150-200 планових тонн на годину.
Карусельні сушарки Карусельна сушарка призначена для сушіння зерна, містить утворену зовнішнім і внутрішнім огорожами і перфорованим днищем сушильну камеру, причому перфоровані днище виконано у вигляді карусельної платформи.
При виборі зерносушильного обладнання необхідно враховувати безліч чинників для того, щоб вбрання обладнання максимально відповідало потребам господарства або елеватора, було економічним і простим в експлуатації насамперед варто звернути увагу на такі показники як: енергозбереження, продуктивність, металоємність.
facebook twitter