Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Гібриди кукурудзи Нови Сад

Продукт селекціонерів Сербії, соняшник НС-Х-6042 успішно прижився і культивується на українських землях вітчизняними фермерськими господарствами. Гібрид соняшнику НС-Х-6042 Екстра -. З середньоранніх сортів, який вегетирует приблизно 106-112 днів, досягаючи висоти близько 170 см, толерантний до фомопсису і стійкий до молі, яка уражує соняшник, цей сорт соняшника досить універсальний, а тому і широко поширений в сільському господарстві. Жароустойчивость і стійкість до посухи дозволяють вирощувати сорт соняшника НС-Х-6042 в найбільш посушливих районах, оскільки він дуже пластичний і добре пристосовується. Сорт НС-Х-6042 рекомендується вирощувати в лісостепових і степових районах.
Соняшник НС-Х-6042 Стандарт - це гібрид, який містить 48% масла в зернах, і високоврожайний. Даний сорт стійкий до вовчка і відмінно пристосовується до погодно-кліматичних умов, не вимагаючи особливого догляду і умов.
Купити соняшник НС-Х-6042 на підприємстві Оріон-Біотех в широкому асортименті і за найбільш реальною ціною можна, звернувшись до наших менеджерів, які допоможуть визначитися з сортом насіння і підберуть для вас оптимальний посівний матеріал.
facebook twitter