Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Гібриди кукурудзи ASPRIA

Пошук хорошого насіння за прийнятну ціну завжди займав аграріїв, а в поточному сезоні таке заняття перетворилося на фінансове зобов'язання для багатьох. Вітчизняна селекція в рази дешевше, але впевненості в ній немає; ціна продуктів від всесвітньо відомих компаній в гривневому еквіваленті стала додатковим тягарем на і так натягнутих нервах керівника. Вихід є і полягає в пошуку нових брендів, стрімко рвуться на ринок, але вже з доброю славою і досвідом застосування. Нові продукти - вони дешевші і майже завжди хорошої якості виконання. Міжнародний насіннєвий бренд Aspria Seeds, під яким продаються гібриди кукурудзи, соняшнику та пшениці, якраз такий: новий, недорогий, якісний. Коли в цьому переконуєшся, у серці приходить умиротворення: знайшов! Перші дві характеристики перевірити легко, а для перевірки якості потрібен час. Кожен, хто читає цей текст, може особисто зателефонувати або з'їздити до українським аграріям - а їх більше ста - які в 2014 році сіяли насіння Aspria Seeds. Ми також звернулися до деяких агропромисловцям з проханням прокоментувати результати випробувань. Попереднє резюме наступне: насіння Aspria Seeds дали врожай, або еквівалентний насінню найвідоміших інтернаціональних брендів, або не на багато їм поступається. Мова йде не про один демополі, а про демополях, закладених на всіх ґрунтово-кліматичних зонах нашої країни. Відверто кажучи, були випадки, коли гібриди Aspria давали на 0,5-1 тонни більше, ніж продукти відомих гігантів індустрії. Але ми все-таки бажаємо охопити загальну тенденцію, все-таки, вона важливіше, ніж «постріли» в шпалери сторони.
facebook twitter