Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Буряк цукровий

Селекційна наука просунулася далеко уперед, а разом з нею підвищилась цікавість до насіння цукрового буряку, хоча ще зовсім недавно його відсоток був значно меншим, ніж попит на кормовий буряк. На нашому сайті ви маєте можливість вибрати насіння цукрового буряку у великому асортименті. Наші співробітники допоможуть вам зробити правильний вибір на користь кращого продукту.
Насіння цукрового буряка, яке ви можете придбати у нас, має дуже високий потенціал до гарного урожаю. Тим більше, ми гарантуємо, що придбавши в нас насіння, ви отримаєте добрий урожай, якого в вас може ніколи ще і не було. Наша продукція придатна для вирощування в усіх куточках та регіонах країни, тому, де б не знаходилось Ваше господарство територіально, ми доставимо вам замовлення у будь-яку точку України.
Весь асортимент насіння цукрових буряків є різноякісним, що найбільш виразно проявляється в тому як змінюються його білогічні, морфологічні, фізичні та механічні властивості. На основі цих відмінностей у властивостях проводиться спеціальна очистка насіння перед його сортуванням та калібруванням.
Наша компанія готова прийняти замовлення на великі та незначні партії насіння цукрового буряка, але насамперед професійні фахівці нашої компанії нададуть вам повну інформацію щодо продукції та допоможуть обрати найкращий сорт насіння цукрового буряка.
facebook twitter