Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Сепаратори ТОР

Зерноочисні машини ТОР ™
Наші зерноочисні машини дозволяють обробляти і калібрувати зерно по сортності з високою точністю в залежності від конкретного завдання - підготовки насіння до посіву, продажу, розрахунків за паї і т.д.
Конструкції вузлів і агрегатів зерноочисної техніки ТОР ™ НПК "Агро-Вігс" представляють собою останні технологічні досягнення в зернообработке. За багатьма параметрами ми домоглися практично гранично високих показників. Наприклад, наші машини для очистки зерна калібрують посівний матеріал з точністю, яка гарантує 98% схожості зерна. Вони також найвищою мірою економічні, екологічні, продуктивні і надійні.
НОВІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ МАШИН ДЛЯ ОЧИСТКИ ЗЕРНА
Науково-виробничою компанією "Агро-Вігс" розроблений унікальний модельний ряд Безрешітну аеродинамічних Cепаратор для очистки зерна. Найважливішою особливістю їх конструкції є формувач повітряного потоку. Ми відмовилися від відцентрового вентилятора високого тиску, так званої "равлики", і застосували прямоточний вентилятор.
Принципи роботи сепараторів ТОР
Повітряний потік проходить крізь двигун, охолоджуючи його, і надходить прямо в камеру сепарації. Він не зустрічає зайвих перешкод, і до того ж він надходить не знизу, де сміття і пил, а зверху. На сьогоднішній день по всіх параметрах це найдосконаліша конструкція зернового сепаратора.
Зерноочисна машина ТОР ™ НПК "Агро-Вігс" Застосування в наших зернових сепараторах прямоточних вентиляторів дозволило встановити в них частотний перетворювач - міні-комп'ютер.
Частотний перетворювач дає можливість регулювати потужність роботи двигуна і запускати його в різних режимах, що розширює функціональність сепаратора, економить електрику, підвищує довговічність деталей і механізмів.
Компанією "Агро-Вігс" розроблено та освоєно виробництво сепараторів з циклоном-осадовим комплексом замкнутого циклу. Це агрегат з однієї циклонічної і двох-трьох осадових камер, призначений для очищення циркулюючого в сепараторі повітря від пилу.
facebook twitter