Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Зернові сепаратори МАКО

Сепараційне обладнання МАКО призначене для ефективного очищення і калібрування будь-якого насіннєвого матеріалу: зернових, зернобобових, технічних олійних культур і насіння трав, використовуваних як для посіву, так і для продовольчих цілей. При роботі зерноочисної машини забезпечується мінімальне пошкодження насіння при високій якості кінцевого продукту, вже очищеного матеріалу.
Це насамперед використовуваний нами метод очистки зернових (сепарації), заснований на повітряної очищенні. Наша технологічні рішення машин для очищення зерна дозволяє розділити найважчі суміші, не пошкоджуючи зерна.
На виробленої нами установці серії Мако можливо відокремити здорове зерно від зерна пустотілого (або ураженого різними хворобами), відокремити пшеницю від ячменю, порожню семечку від повної, кукурудзу від насіння, бите зерно від цілого і т.д. Це робить посівний матеріал практично бездоганним - ступінь очистки на обладнанні досягає 99%!
В наших аеродинамічних Cепаратор для очистки зерна ми відмовилися від традиційного відцентрового вентилятора високого тиску. Ми застосували формирователь повітряного потоку - прямоточний вентилятор з додатковим другим вентилятором, використовуваним для стабілізації потоку та усунення турбулентності вохдуха.
Застосування обладнання виробничої компанії «Техагросервіс» не обмежується зерновими. На сепараційних установках МАКО можлива сортування, очистка та калібрування будь-яких сипучих матеріалів. При цьому якість розділення і очищення буде незмінно високим.
facebook twitter
в виде галереив виде списка