Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Позакореневі рідкі добрива з мікроелементами Еколист

Група добрив, призначених для позакореневого підживлення - добавлення поживних елементів при вирощуванні польових культур. Позакореневе підживлення культур добривами, що містять макроелементи, має на меті постачання рослинам основних поживних елементів у періоди, коли рослина їх найбільше потребує (інтенсивний ріст), незалежно від умов, що впливають на їх засвоювання з ґрунту. Недобір макро- і мікроелементів у цей період може спостерігатися навіть у родючих ґрунтах, у періоди низьких температур, відсутності атмосферних опадів, а також у випадку стійкого зв‘язування поживних елементів ґрунтовими колоїдами (занадто низький або високий показник pH). Висока ефективність позакореневого підживлення зумовлює збільшення урожаю, покращення його якості та підвищення стійкості рослин відносно хвороб. Додатковою перевагою добрив для позакореневого підживлення є можливість їх поєднання із застосуванням деяких засобів захисту рослин, що значно впливає на обмеження затрат.
facebook twitter