Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Багатокомпонентні позакореневі рідкі добрива Еколист

Визнана марка листових добрив з макро- та мікроелементами, що використовуються для підживлення сільськогосподарських, садових та городніх рослин. ЕКОЛИСТ містить у своєму складі мікроелементи, що повністю засвоюються, зі спеціальним халатним комплексом – хелацидом
«Хелацид» є хелатним комплексом – сполукою етилендіамінтетраоцтової кислоти та органічних кислот. Забезпечує швидке та безпечне поглинання мікроелементів у клітини листя, роблячи позакореневе підживлення найкращим та найшвидшим способом поповнення мікроелементів. Зміцнює стійкість рослин до хвороб, шкідників та фізіологічних стресів, а також полегшує можливість комбінованого застосування добрив з багатьма засобами захисту.
facebook twitter