Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Мінеральні добрива Timac AGRO

Мінеральні добрива Timac Agro
Гранульовані комплексні мінеральні добрива серії Єврофертіл плюс (Eurofertyl plus) призначені до застосування на широкому спектрі культур. Зокрема це зернові, колосові, зернобобові та технічні культури. Комплексні мінеральні добрива діють як кондиціонери грунту, оптимізують кислотність прикореневої зони та запобігають окисленню внаслідок внесення азотних добрив. Препарат призначений для рядкового внесення та розкидувачем.
До складу комплексних мінеральних добрив входять кальциновані рештки водоростей, амонійні та амідні форми азотних сполук для подовження часу повноцінного постачання азотного живлення. Препарат містить запатентований комплекс Фізіо Плюс – що складається з груп амінопуринів – з допомогою яких формуються цитокініни.
Ці природні фітогормони стимулюють ділення клітин, формування паростків, розвиток кореневих волосків, а також притік поживних речовин до кореневої системи. Високий вміст доступного, розчинного фосфору стимулює швидке зростання та зміцнення кореневої системи. Наличие в грануле макро- и микроэлементов дает растению сбалансированное комплексное минеральное питание.
В арсеналі Timac AGRO є лінійка рідких продуктів - для роботи з грунтом и листові добрива.
FERTYACTYL Starter - рідке комплексне добриво
FERTILEADER Vital – 954 - рідке комплексне добриво
FERTILEADER Gold –Bmo - рідке мікродобриво
SULFAMMO 30 Mesactyl NPro - гранульоване азотно-сіркове добриво
Eurofertil Plus 37: N/P/K - (SO3+MgO+CaO+B+Zn): 5/10/22 (16+3+7+0,2+0,2)
Eurofertil Plus 38: N/P/K - (SO3+CaO+B+Zn):8/14/16 (16+11+7+0,2+0,2)
Eurofertil Plus PHOS 38 - N/P SO3+CaO+MgO+B): 8/30 (8+7+3+0,15)
Eurofertil Plus NP 35 - N/P (SO3+CaO+MgO+Zn): 15/20 (18+11+3+0,5)
facebook twitter