Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Гібриди кукурудзи MONSANTO

Компанію «Монсанто» визнано одним з найкращих роботодавців у світі серед міжнародних компаній
Компанія зайняла 14 місце у Другому щорічному глобальному рейтингу на звання найкращого роботодавця КИЇВ (27 листопада, 2012) – Згідно рейтингу Great Place to Work® Institute, компанія «Монсанто» зайняла 14 місце серед ТОП-25 міжнародних компаній, які є найкращими роботодавцями. «Монсанто» було відзначено за високу корпоративну культуру та репутацію найкращого міжнародного роботодавця. «Для нас велика честь отримати визнання рейтингу найкращих міжнародних роботодавців, - зазначив Стів Мізел, виконавчий віце-президент компанії «Монсанто» з питань управління персоналом. - Ця нагорода насправді є визнанням важкої праці понад 20 000 наших талановитих співробітників в усьому світі, кожний з яких вніс свій вклад у формування культури, основою якої є інновації, командна робота та повага до думки іншого. Таким чином ми вносимо свій вклад у підтримку сталого розвитку сільського господарства». «Монсанто» стала однією з 25 компаній, що були обрані з-поміж 251 міжнародних компаній, відібраних для участі у рейтингу. Щоб взяти участь у рейтингу, компанії повинні були попередньо потрапити принаймні до 5 національних Great Place to Work® рейтингів, мати щонайменше 5 500 співробітників по всьому світу, з яких не менше 40% повинні працювати поза межами країни-засновника компанії. Компанія «Монсанто» потрапила до рейтингів Best Companies to Work For Інституту Great Place to Work® у Бразилії, Індії, Аргентині, Центральній Америці та Мексиці. «Компанії, які увійшли до переліку Другого щорічного міжнародного рейтингу найкращих роботодавців відзначаються тим, що вони приділяють значну увагу корпоративній культурі, умовам праці, формуванню довіри та товариських стосунків між співробітниками, - зазначила Сьюзан Лукас-Конвел, глобальний директор Great Place to Work® Institute. - Включення «Монсанто» до цього авторитетного рейтингу демонструє прагнення компанії постійно покращувати життя своїх співробітників, створювати нові інноваційні стандарти в робочому середовищі, задаючи орієнтири на майбутнє». Насіння кукурудзи
Як наслідок успішної селекції наші гібриди кукурудзи здатні реалізувати генетичний потенціал та надати можливості отримання стабільно високих врожаїв у всіх грунтово-кліматичних зонах України.
facebook twitter