Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

ARYSTA

Основні потужності з формуляції препаратів у Європі знаходяться на південному заході Франції в індустріальній зоні Ногер, поблизу міста По. Завод працює протягом 20 років і є найбільшим з формуляції, упаковки та дистриб'юції препаратів Аріста ЛайфСайенс у Європі, Африці та на Середньому Сході. На заводі виробляється як продукція Аріста лайфСайенс, так і надаються послуги толінгу для клієнтів з різних регіонів. Завод оснащений декількома лініями виробництва, що відповідають високому технічному рівню, управляється досвідченою командою професіоналів і відрізняється кращими показниками з безпеки для здоров'я людини та впливу на навколишнє середовище. Продукція, вироблена в Ногер, постачається у більш як 80 країн світу, чому у свою чергу сприяє наявність розвиненої транспортної мережі в регіоні та зручне розташування заводу по відношенню до магістралі, морських портів та аеропортів, що дозволяє організувати сухопутне, морське та повітряне транспортування сировини і готової продукції. Індустріальний комплекс у Ногер має власну лабораторію, у якій на базі найновішого обладнання проводиться аналіз пестицидів і здійснюється контроль якості. Крім того, лабораторія виконує наступні функції: дослідження та розробка пропозицій щодо різних препаративних форм; виробництво зразків; розробка аналітичних методів для нових продуктів та інше.
facebook twitter