Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Probstdorfer Saatzucht

Пробстдорфер Заатцухт є найбільшою приватною селекційною компанією Австрії. Заснована у 1947 році, вона багато років успішно працює на насіннєвому ринку Австрії та багатьох країн Центральної та Східної Європи. З 2010 року компанія веде свою діяльність і в Україні. Головним напрямком є селекція сортів високоякісної озимої пшениці. З часткою ринку понад 50 % Пробстдорфер Заатцухт є провідною компанією на ринку насіння сильних сортів озимої пшениці в Австрії. Оскільки селекційний процес проходить на самому Сході Австрії у зоні недостатнього зволоження, сорти пшениці Пробстдорфер Заатцухт якнайкраще підходять для вирощування в Україні. Широкий асортимент компанії представлений високопродуктивними сортами всіх основних сільськогосподарських культур. Пробстдорфер Заатцухт забезпечений власною акредитованою лабораторією для постійного контролю за якістю насіння. На насіннєвому заводі в Австрії працюють чотири сучасні технологічні лінії для доведення насіння до посівних кондицій. У 2008 році для дочірньої компанії в Румунії було збудовано насіннєвий завод із найновішим обладнанням. Завдяки сильній генетиці, ретельній підготовці насіння та широкому спектру кращих сортів с.-г. культур марка Пробстдорфер Заатцухт вже багато років має репутацію надійності, стабільності та якості серед клієнтів та партнерів на європейського ринку насіння.
facebook twitter