Корзина
1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ООО «Орион-Биотех»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Владимир Онацкий
УкраинаСумская областьСумывул.Ярослава Мудрого 69, офіс. 29, orionbiotex@ukr.net 40009
Карта

Лабораторія

ТОВ «Оріон-Біотех» в сезоні весна – осінь 2016 р. Пропонує послуги по проведенню функціональної експрес - діагностики мінерального живлення рослин. А також спеціалізовані рекомендації по внесенню елементів живлення. Міні-лабораторія функціональної діагностики рослин Функціональний метод діагностики дозволяє оцінити не вміст того чи іншого елемента живлення, а потребу рослини в ньому. Потребу рослин в елементах можна оцінити, контролюючи інтенсивність фізіолого-біохімічних процесів. Принцип діагностики живлення рослин заснований на визначенні фотохімічної активності хлоропластів. Виконується оцінка потреби рослин в наступних сполуках: нітратний чи амонійний азот
фосфор
калій
бор
марганець
загальне залізо
цинк
мідь
молібден
Метод дозволяє протягом 40-50 хвилин визначити потребу будь-яких рослин в 12-15 макро і мікроелементах живлення і дати рекомендації з проведення кореневих та позакореневих підживлень, що особливо важливо при введенні нових сортів і при розширенні асортименту культур. Даний метод може використовуватися для діагностики живлення рослин що вирощуються, як на ґрунтах, так і на гідропоніці. Експресність методу дозволяє перед кожним підживленням рослин кількісно визначити потребу в макро і мікроелементах і скорегувати живлення рослин в кожному полі (аж до окремої рослини).
facebook twitter
в виде галереив виде списка